Bioenerji Eğitimi

Yaşadığımız maddesel boyut dahil olmak üzere var olan her şey bir enerji formudur. Bizde bu enerji okyanusunun içinde yüzmekteyiz. Her türlü frekanstan etkilenmekte ve kendimizi korumayı bilmediğimiz zaman bu etkilenmeler olumsuz yönde olmaktadır. Kişinin kendi enerjisinin farkında olması, düşünce ve duygularına hükmedebilmesi ve evrensel kozmik yaşam enerjisine ulaşabilmesi için bioenerji eğitimi çok önemlidir.

Bioenerji eğitimi çok kapsamlı ve disiplinli bir şekilde ele alınması gereken bir konudur. Bioenerji auranın katmanlarından etkilenmektedir; dolayısıyla kişinin ruhsal durumu, düşünce yapısı, negatif zihin kodları, duygusal yönelimleri ve var olan enerjetik durumu mevcut bioenerji seviyesini belirlemektedir. Bioenerji eğitimlerimizde öğrencilerimize doğru düşünme yollarını öğreterek hem zihinsel hem de duygusal olarak güçlendirmekteyiz. Enerjisini blokajlayan negatif zihin kodlarından kurtularak yepyeni bir düşünme sistemi ile hayatları değişen öğrencilerimizin tüm sistemlerine bütüncül olarak yaklaşmakta ve bu şekilde eğitmekteyiz.

Bioenerji eğitiminde en önemli kısım inisiasyon yani el verme olayıdır. Yanlış inisiyeler kişileri daha kötü yapmakta ve eğitim almasına rağmen insanlar kendilerine yetememektedirler. Enerji aynı zamanda bilgidir; beraberinde bir metafiziksel açılım getirmektedir. Parapsikoloji Akademinin kurucusu ve yöneticisi Cenap Eryılmaz önderliğinde Kuantum Bioenerji Dünyası olarak en doğru inisiyeyi vermekteyiz. Yaptığımız inisiye ve bioenerji eğitimi sonucunda öğrencilerimizin hayatı değişmekte; daha bilinçli bir hayata adım atarak kendilerini şifalandırma yeteneği ve bilgisine kavuşmaktadırlar. Üniversite onaylı sertifikalarımız 196 ülkede geçerlidir ve e-devlet üzerinden görüntülenebilmektedir. Alanında uzman hocalarımız eşliğinde bioenerji eğitimi almak veya daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ezoterizm

ONAYLI KURULUŞLARIMIZ

Global Bioenerji

GLOBAL BİOENERJİ

Global Bioenerji; Bioenerji Seansları, Tıbbi Tedavi Fizyoterapi, Manuel Terapi, Alternatif Tıb Desteği Veren Bir Kurumdur.

Kuantum Bioenerji

KUANTUM BİOENERJİ

Kuantum Bioenerji; Uluslararası Akreditasyon Onaylı Bioenerji Eğitimleri, Bioenerji Seansları, Kişisel Gelişim Alanında Eğitimler ve Sertifikalar Veren Bir Kurumdur.

Parapsikoloji Akademi

PARAPSİKOLOJİ AKADEMİ

Parapsikoloji Akademi: Psişik Yeteneklerin Geliştirilmesi, Bioenerji Eğitimi, Bioenerji Seansları, Metafizik Seanslar, Uluslararası Geçerli Sertifikasyon Programları Veren Bir Kurum.

Şifanın Yeni Adresi

Şifanın Yeni Adresi

Hayattımızda ruhsal, fiziksel, zihinsel ve enerjetik anlamda bir çok sorunlar yaşamaktayız. Hastalıkların sebeplerini çözmek arınma ve şifalanmak adına metafizik bioenerji seansları bugün tüm dünyada sağlık için hastanelerde kullanılan başlıca yöntemler arasında bilinmektedir. Hayatımızda yaşadığımız tüm stres, depresyon, kaygı, korku gibi atlatamadığımız sıkışıklıkları gidermenin ve huzura ulaşmanın yolu ise metafizik bioenerji şifasından ve metafizik arınma seanslarından geçmektedir.

EĞİTİM VE SEANSLAR

BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji eğitimi ile başta kendinize daha sonra çerenizdeki kişilere yardım edebilirsiniz. Bioenerji Eğitimi farkındalık kazanmanız, enerjinizi ve frekansını yükselterek düzelmeniz, negatif saldırılarından arınabilmeniz için günümüzde büyük bir öneme sahiptir.

BİOENERJİ EĞİTİMİ

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

Online Bioenerji Eğitimine, dünyanın neresinde olursanız olun günümüzün zorlu koşullarında evinizden yada bulunduğunuz mekandan rahatlıkla katılarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Metafizik arınma seansı, kişide var olan negatif enerjisel arınmayı sağlamaktadır. Ruhani anlamda yaşanan sıkıntıların oluşturduğu korku, kaygı gibi bir çok problemi ve bu duygulardan kaynaklanan düşünceleri ortadan kaldırmaktadır. Metafizik Arınma seanslarında danışanlarmız hayatlarında yaşadıkları kısır döngülerden, ruhsal sıkıntılardan arınmış ve kurtulmuş olurlar.

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Ezoterizm

Ezoterizm