Duru Görü

Duru Görü diğer Duyu Dışı Algılama tekniklerinde olduğu gibi var olan beş duyumuz dışında gerçekleşen bir algılama ve enformasyon alma yöntemidir. Psişik bir yetenektir. Olayları, mekanları, insanları hatta belli bir zaman aralığını algılama yöntemidir. Parapsikolojik çalışmalarda Duru Görü yeteneğine sahip kişiler Extra Sens olarak ekipte yerini alır ve gruba enformasyon vermekle görevlidir. Bakım yapan kişi olarakta isimlendirilebilir.


Duru Görü'nün şuana kadar birçok tanımı ve sınıflandırılması yapılmıştır. Fakat kesin olarak sınıflandırmak ve ayrıştırmak çok zordur. Duru Görü bir enformasyon alma tekniğidir ve burada kişinin Bioenerji seviyesi, Aurasının durumu ve herşeyden önce tekamül seviyesi çok önemlidir. Çünkü enerji boyutunda bir teknik olduğu için bakım yapan kişi bu enerji alanlarına girer ve eğer yoğunlaştığı enerji boyutuna göre enerji seviyesi düşükse girdiği alanda rezone olur.


Duru Görü'de kişi gözleri açık yada kapalı 6. çakrasını yani üçüncü gözünü aktive ederek görüntü almaya başlar. Görüntü detayları bakım yapan kişiye göre değişebilir çünkü kişinin imajinatif alanına göre görüntü değişebilir. Enformasyonu değerlendiren kişinin bu ilimlere vakıf olması ve ona göre değerlendirmesi çok önemlidir.


Diğer Duyu Dışı Algılama tekniklerinde olduğu gibi bazı insanların doğuştan Duru Görü yeteneği vardır. Rüyaları çok nettir ve genelde gördükleri olaylar zamanla zuhur bulur. Bir konuya odaklandıklarında gözleri kapalı iken bazı imajinasyonları görebilirler. Bu bir avantaj iken tamamen bir dezavantaja dönüşebilir. Çünkü kişi enerjisel anlamda açıktır; olayları,kişileri ve hatta zaman ötesi meseleleri hissedebilir fakat negatif boyutun manipülasyonlarına da açıktırlar. Enerjisel anlamda açık olmak aslında herşeye açık olmaktır. Kişinin mutlaka eğitim alması gerekir. Tek başına bu durumu yönetmek çok zordur. Kişinin temel Bioenerji eğitimi alarak kendi enerjisini kontrol etmeyi öğrenmesi gerekir. bu yetenek tekamül ve insanlığın faydasına kullanıldığında çok büyük bir nimettir. Ama diğer türlü kullanıldığında yada üzerine gidilmediğinde insana zarar verebilen yönleri vardır. Kişisel farkındalık ve nefs terbiyesi çok önemlidir. Egosundan sıyrılmış kişi olayları daha iyi çözümler ve Duru Görü ile elde edeceği enformasyonlar da daha net ve kesin olur.

Ezoterizm

ONAYLI KURULUŞLARIMIZ

Global Bioenerji

GLOBAL BİOENERJİ

Global Bioenerji; Bioenerji Seansları, Tıbbi Tedavi Fizyoterapi, Manuel Terapi, Alternatif Tıb Desteği Veren Bir Kurumdur.

Kuantum Bioenerji

KUANTUM BİOENERJİ

Kuantum Bioenerji; Uluslararası Akreditasyon Onaylı Bioenerji Eğitimleri, Bioenerji Seansları, Kişisel Gelişim Alanında Eğitimler ve Sertifikalar Veren Bir Kurumdur.

Parapsikoloji Akademi

PARAPSİKOLOJİ AKADEMİ

Parapsikoloji Akademi: Psişik Yeteneklerin Geliştirilmesi, Bioenerji Eğitimi, Bioenerji Seansları, Metafizik Seanslar, Uluslararası Geçerli Sertifikasyon Programları Veren Bir Kurum.

Şifanın Yeni Adresi

Şifanın Yeni Adresi

Hayattımızda ruhsal, fiziksel, zihinsel ve enerjetik anlamda bir çok sorunlar yaşamaktayız. Hastalıkların sebeplerini çözmek arınma ve şifalanmak adına metafizik bioenerji seansları bugün tüm dünyada sağlık için hastanelerde kullanılan başlıca yöntemler arasında bilinmektedir. Hayatımızda yaşadığımız tüm stres, depresyon, kaygı, korku gibi atlatamadığımız sıkışıklıkları gidermenin ve huzura ulaşmanın yolu ise metafizik bioenerji şifasından ve metafizik arınma seanslarından geçmektedir.

EĞİTİM VE SEANSLAR

BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji eğitimi ile başta kendinize daha sonra çerenizdeki kişilere yardım edebilirsiniz. Bioenerji Eğitimi farkındalık kazanmanız, enerjinizi ve frekansını yükselterek düzelmeniz, negatif saldırılarından arınabilmeniz için günümüzde büyük bir öneme sahiptir.

BİOENERJİ EĞİTİMİ

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

Online Bioenerji Eğitimine, dünyanın neresinde olursanız olun günümüzün zorlu koşullarında evinizden yada bulunduğunuz mekandan rahatlıkla katılarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Metafizik arınma seansı, kişide var olan negatif enerjisel arınmayı sağlamaktadır. Ruhani anlamda yaşanan sıkıntıların oluşturduğu korku, kaygı gibi bir çok problemi ve bu duygulardan kaynaklanan düşünceleri ortadan kaldırmaktadır. Metafizik Arınma seanslarında danışanlarmız hayatlarında yaşadıkları kısır döngülerden, ruhsal sıkıntılardan arınmış ve kurtulmuş olurlar.

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Ezoterizm

Ezoterizm