İnisiye

Tüm ezoterik öğretilerin temeli olan inisiasyon çok eski çağlardan beri kişisel tekamül yolu olarak yerini almıştır. Kelime latince 'initiato' kelimesinden gelmektedir. Osmanlıca'daki karşılığı tedris ve irşattır. Türkçe'deki anlamı 'doğru yolu gösterme, öğretme' anlamına gelmektedir. İnisiyatör doğru yolu gösteren kişidir. Anadolu ezoterizminde Pir olarak anılan yol göstericiler diğer başka ezoterik oluşumlarda birçok farklı isimle anılmaktadır.


Talip olan öğrenci eğitimini tamamladığında 'İnisiye' ismini almaktadır. Yine Anadoluda el verme olarak ta geçen İnisiasyon çok uzun ve zorlu bir süreçtir. Sadece bir eğitim süreci olarak bakılması son derece yanlıştır. Bu ömür boyu ve hatta ölüm sonrasında da devam eden bir yoldur. Talip olan kişi kendini bu yola adıyarak tüm hayatını buna vakfeder ve nefsi ile mücadeleye başlar. Kişi kendini bilemez; bu yüzden tüm ezoterik öğretilerde talip olan kişi önce zihin kalıpları ile yüzleştirilir ve bundan kurtulması rehberi olan büyük üstadı sayesinde olmaktadır. Pir sahip olduğu ileri seviye Psişik yetenekleri ve yüksek ruhsal enerjisi sayesinde talip olan öğrenciyi gözlemler ve süreçleri doğru bir şekilde geçebilmesi için yol gösterir.


İnisiasyon sürecinde amaç kişiyi değiştirmekten ziyade talip olanı asıl ruhsal programına getirmektir. Sonradan dışarıdan edinmiş olduğu zihin kalıpları kişiyi kendi ruhsal programından uzaklaştırır. Doğru ruhsal yol gösterici ile bu yola giren talip kendini bularak özgürleşir. Tekamülde ilerledikçe İlahi Kozmik enerji ile hemdem olmaya başlayan talip, ruhsal rehberine tam teslimiyet içinde nefs mertebelerini aşmaya ve gelişmeye başlar.


İlahi enerji ile hemdem oldukça ve nefs terbiyesinde ilerledikçe içinde var olan ruhsal öz açığa çıkar. Kişi tekamülde ilerledikçe İlahi sırlar ona açılmaya başlar. Tüm ezoterik öğretilerde bu sırların korunması çok önemlidir ve kişiye asla zamanından önce bu sırlar ifşa edilmez. Hazır olmadan bu sırlara erişen kişi ya kötüye kullanır yada bu sırların sahip olduğu enerji yükü altında ezilir. Enerji bilgidir ve her bilgi de aynı zaman da enerjidir. Bilgi onu taşıyabilecek kişilere zamanı geldiğinde verilir ve bu süreçler Üstat tarafından kontrol edilir. Talip birçok sınav ve süreçten geçerek hakediş ile yükselir ve bu evrensel İlahi sırlara vakıf olur.

Ezoterizm

ONAYLI KURULUŞLARIMIZ

Global Bioenerji

GLOBAL BİOENERJİ

Global Bioenerji; Bioenerji Seansları, Tıbbi Tedavi Fizyoterapi, Manuel Terapi, Alternatif Tıb Desteği Veren Bir Kurumdur.

Kuantum Bioenerji

KUANTUM BİOENERJİ

Kuantum Bioenerji; Uluslararası Akreditasyon Onaylı Bioenerji Eğitimleri, Bioenerji Seansları, Kişisel Gelişim Alanında Eğitimler ve Sertifikalar Veren Bir Kurumdur.

Parapsikoloji Akademi

PARAPSİKOLOJİ AKADEMİ

Parapsikoloji Akademi: Psişik Yeteneklerin Geliştirilmesi, Bioenerji Eğitimi, Bioenerji Seansları, Metafizik Seanslar, Uluslararası Geçerli Sertifikasyon Programları Veren Bir Kurum.

Şifanın Yeni Adresi

Şifanın Yeni Adresi

Hayattımızda ruhsal, fiziksel, zihinsel ve enerjetik anlamda bir çok sorunlar yaşamaktayız. Hastalıkların sebeplerini çözmek arınma ve şifalanmak adına metafizik bioenerji seansları bugün tüm dünyada sağlık için hastanelerde kullanılan başlıca yöntemler arasında bilinmektedir. Hayatımızda yaşadığımız tüm stres, depresyon, kaygı, korku gibi atlatamadığımız sıkışıklıkları gidermenin ve huzura ulaşmanın yolu ise metafizik bioenerji şifasından ve metafizik arınma seanslarından geçmektedir.

EĞİTİM VE SEANSLAR

BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji eğitimi ile başta kendinize daha sonra çerenizdeki kişilere yardım edebilirsiniz. Bioenerji Eğitimi farkındalık kazanmanız, enerjinizi ve frekansını yükselterek düzelmeniz, negatif saldırılarından arınabilmeniz için günümüzde büyük bir öneme sahiptir.

BİOENERJİ EĞİTİMİ

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

Online Bioenerji Eğitimine, dünyanın neresinde olursanız olun günümüzün zorlu koşullarında evinizden yada bulunduğunuz mekandan rahatlıkla katılarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Metafizik arınma seansı, kişide var olan negatif enerjisel arınmayı sağlamaktadır. Ruhani anlamda yaşanan sıkıntıların oluşturduğu korku, kaygı gibi bir çok problemi ve bu duygulardan kaynaklanan düşünceleri ortadan kaldırmaktadır. Metafizik Arınma seanslarında danışanlarmız hayatlarında yaşadıkları kısır döngülerden, ruhsal sıkıntılardan arınmış ve kurtulmuş olurlar.

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Ezoterizm

Ezoterizm