Kozmik Enerji

Kozmik enerji evrende mevcut bulunan; yüce yaratıcıdan gelen temel enerjidir. 1983 yılında bilim adamı ve doktor Vladimir Alexandrovich Petrov tarafından Rusya'da akademisi kurulduktan sonra dünyanın ilgisini çekmiş daha doğrusu tekrar keşfedilmeye başlanmıştır. Antik mısır, hint ve tibette rahipler tarafından kullanılan bu enerji aslında ilk insandan bu yana bilinmektedir. Günümüz dünyasında bu tip konular sanki bir modaymış gibi konuşulsa da binlerce yıldır bir çok kültürde insanlar kişisel tekamülüne odaklanarak bu enerji ile hemdem olma arayışına gitmiştir. Birçok frekans çeşidi tanımlansa da kozmik enerji sınırsızdır ve kişinin mevcut ruhsal açılımına göre uyumlanma gerçekleşir.


Kozmik enerji temel şifa enerjisi içermektedir. Bunun temel nedeni insanların gerçek olması gereken frekans boyutunda olmaması ve bu düşük frekanslı enerjilerin tesirinde rezone oldukları için mental , ruhsal ve fiziksel bedenlerinin bu bozuk frekanslar yüzünden hastalanmasıdır.Evrendeki herşey bir enerji formudur ve birbirleriyle etkileşim halindedir. İnsanlar yaratıcının kozmik katmanından gelen enerji boyutundan uzaklaştıkça düşük frekans boyutlarının enerjileri tarafından rezone edilerek daha zayıf, güçsüz, kırılgan, tatminsiz, sadece nefse ve meteryal dünyaya düşkün varlıklara dönüştüler ve böylece kişilerin ruhları ve bedenleri hastalanmaya başladı.


İnsanlar zihinlerinde onlara ait olmayan o kadar çok program ile yaşıyorlar ki şuan da kesinlikle yapamayacaklarını düşündükleri birçok meseleyi hali hazırda yapabilirler. Hastalıklarda bunlara sadece küçük bir örnektir. Mesele aslında frekans düşüklüğü nedeniyle oluşan bir rezonans problemidir. Kişi olması gereken frekans aralığına geldiğinde bu problemlerin ortadan kalktığını görmektedir. Kozmik enerjinin şifa mekanizmasının altında yatan en büyük nedenlerin başında bu gelmektedir. Kozmik enerji bu rezonasyon problemini ortadan kaldırır, enerji bedenlerini temizler ve onarır. Böylece eterik beden onarılarak fiziksel beden şifalandırılmış olur.


Zihin kalıplarının oluşturduğu esaret kişileri sınırlı ve aciz bir formda tutmaktadır. Örnek verecek olursak en ufak bir ısı düşüklüğünde insanlar hastalanmakta, en azından dayanamayacakları bir soğuk ile karşılaştıklarını düşünmektedirler. Oysa ki bedeniniz sizi ortamın sıcaklığına göre uyumlar ve bu ısı değişiklikleri sizi o kadar etkilemez. Bu size öğretilmiş bir kalıptır. Siz bu kalıpları kırmadıkça bu bilginin dışına çıkamaz ve hayatınızı buna göre şekillendirirsiniz. Eviniz iyi ısınmalıdır, kış aylarında büyük oranda maddi bütçe ayırmanız gereklidir çünkü birazcık bile serin olsa eviniz hasta ve mutsuz olursunuz. Bu genel geçer kuralları ne zaman öğrendik biz? Kadim zamanlarda insanlar nasıl yaşıyordu. O kadar uzağa da gitmeye gerek yok çünkü Eskimoların hayatlarını birazcık incelemek bile yeterli aslında.


Dijital dünyada kullandığımız tüm eşyalar neredeyse bize bir hayal dünyası sunmakta ve hayatımızı kolaylaştırdığı düşünülse de bize yeni zihin kalıpları yüklemektedir. Evinizde ki internet bir hafta çökse ne hissederdiniz? Elinizde akıllı telefon olmadan kaç saat yaşabilirsiniz? Sosyal medya hesaplarınızı kolayca kapatabilir misiniz yada artık kullanmıyorum diyebiliyor musunuz? Küresel bir şekilde elektirk santralleri çökse ayakta kalabilir misiniz? İşte her geçen gün edindiğimiz bunun gibi yeni zihin kalıpları bizi evresel kozmik enerjiden biraz daha uzaklaştırmaktadır çünkü kozmik enerji saftır. Yaradandan gelen sonsuz nurdur. Hiçbir kalıp ve blokaj kabul etmez. Fazlalık oluşturan tüm düşük frekansları yok eder. Kişiyi saflaştırır ve kendi ruh programına yaklaştırır.


Kozmik enerji aynı zamanda evrensel bilgi içerir. Bu yüzden sadece şifa kısmına odaklanılması insanlık açısından çok üzücü bir durumdur. Kişi ruhsal açılımlar yaşadıkça daha fazla kozmik katmandan akış alır ve daha fazla evrensel kozmik bilgiye ulaşır. İşte tekamül yolunda insanların bu kadar uğraşmasındaki amaçlardan biriside budur. Ve bu yüzden kişileri bu açılımlara uyumlamak için inisiyelere ihtiyaç vardır. Ezoterik öğretiler incelendiğinde nerdeyse tüm kültürlerde kadim zamanlardan bu bilgilere vakıf kişiler tarafından insanların inisiye edildiği ve insanların yeni bir yola girip hayatlarını tamamen değiştirdiklerini görüyoruz. Anadolu ezoterizminde bu kişilere pir yada mürşit denilmiştir. Kişi mürşidine tabi olduktan ve mürşit onu kabul ettikten sonra ilk inisiyesini yapar ve süreç içerisinde dervişin zihin kalıplarını teker teker yıkmaya başlar. Her yıkılan kalıptan sonra kişi saflaşmaya başlar. Titreşim frekansı artan derviş yeni açılımlar almaya başlar ve böylece Mutlak Yaratıcıdan gelen kozmik eneriyle bulunduğu boyuta göre hemdem olur. Bu enerji içerdiği kozmik bilgilerle kişiyi değiştirir ve kendi asıl ruhsal programında kişiyi olgunlaştırır. Mürşit aynı zamanda uzman bir parapsikoloktur aslında. Sahip olduğu psişik yetenekleri sayesinde dervişin bu sürecini takip ederek onu korur ve yol gösterir. Derviş görünen ve görünmeyen alemin farkındalığıyla yolculuğuna devam eder. Eğer başarabilirse Fenafillah denilen seviyeye ulaşır ve burada kozmik enerjiyle tam bir bütünleşme gösterir. Artık bu boyutun bir parçasıdır ve kendini yaşamaya başlamıştır. Birçok ezoterik öğretide anlatılan aydınlanma hali budur. Her kültürde farklı yöntemler var gibi görünsede amaç aynıdır.


Kozmik enerji sonradan bulunmamıştır. Sınırlı sayıda da olsa insanlık tarihi boyunca araştırılmış ve keşif ehli insanlar tarafından kullanılmıştır. Bütün dinlerin, inanışların ve öğretilerin temelini kozmik enerji oluşturmuş ve insanların bu enerji ile hemdem olması için yollar öğretilmesi amaçlanmıştır. Herşey ilk adımla başlar. Kişi istediğinde tüm hayatını değiştirebilir ve kendi sınırlarını aşarak Mutlak Yaratıcının sunduğu bu eşsiz enerji ile kendi ruhsal açılım programını keşfedebilir. Yeter ki kalıplarını yıkmaya hazır olsun ve aslında hiçbirşey bilmediğini, bilginin kaynağının Mutlak Yaratıcı olduğunu kabullensin. Gerisi bu niyet içerisinde oluşacak ve önünde yepyeni, tertemiz bir yol ve vesile ile karşısına çıkacaktır.


Ezoterizm

ONAYLI KURULUŞLARIMIZ

Global Bioenerji

GLOBAL BİOENERJİ

Global Bioenerji; Bioenerji Seansları, Tıbbi Tedavi Fizyoterapi, Manuel Terapi, Alternatif Tıb Desteği Veren Bir Kurumdur.

Kuantum Bioenerji

KUANTUM BİOENERJİ

Kuantum Bioenerji; Uluslararası Akreditasyon Onaylı Bioenerji Eğitimleri, Bioenerji Seansları, Kişisel Gelişim Alanında Eğitimler ve Sertifikalar Veren Bir Kurumdur.

Parapsikoloji Akademi

PARAPSİKOLOJİ AKADEMİ

Parapsikoloji Akademi: Psişik Yeteneklerin Geliştirilmesi, Bioenerji Eğitimi, Bioenerji Seansları, Metafizik Seanslar, Uluslararası Geçerli Sertifikasyon Programları Veren Bir Kurum.

Şifanın Yeni Adresi

Şifanın Yeni Adresi

Hayattımızda ruhsal, fiziksel, zihinsel ve enerjetik anlamda bir çok sorunlar yaşamaktayız. Hastalıkların sebeplerini çözmek arınma ve şifalanmak adına metafizik bioenerji seansları bugün tüm dünyada sağlık için hastanelerde kullanılan başlıca yöntemler arasında bilinmektedir. Hayatımızda yaşadığımız tüm stres, depresyon, kaygı, korku gibi atlatamadığımız sıkışıklıkları gidermenin ve huzura ulaşmanın yolu ise metafizik bioenerji şifasından ve metafizik arınma seanslarından geçmektedir.

EĞİTİM VE SEANSLAR

BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji eğitimi ile başta kendinize daha sonra çerenizdeki kişilere yardım edebilirsiniz. Bioenerji Eğitimi farkındalık kazanmanız, enerjinizi ve frekansını yükselterek düzelmeniz, negatif saldırılarından arınabilmeniz için günümüzde büyük bir öneme sahiptir.

BİOENERJİ EĞİTİMİ

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

Online Bioenerji Eğitimine, dünyanın neresinde olursanız olun günümüzün zorlu koşullarında evinizden yada bulunduğunuz mekandan rahatlıkla katılarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Metafizik arınma seansı, kişide var olan negatif enerjisel arınmayı sağlamaktadır. Ruhani anlamda yaşanan sıkıntıların oluşturduğu korku, kaygı gibi bir çok problemi ve bu duygulardan kaynaklanan düşünceleri ortadan kaldırmaktadır. Metafizik Arınma seanslarında danışanlarmız hayatlarında yaşadıkları kısır döngülerden, ruhsal sıkıntılardan arınmış ve kurtulmuş olurlar.

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Ezoterizm

Ezoterizm