Metafizik Arınma Seansı

İçinde yaşamış olduğumuz fiziksel alem dahil olmak üzere her şey bir enerji formudur ve bir frekansı vardır. Bu frekanslardan istesek te istemesek de etkilenmekteyiz. İnsan sadece etten ve kemikten oluşan bir varlık değildir. İnsanın aura denilen bir manyetik enerji alanı vardır ve bu auranın 7 katmanı bulunmaktadır. Sadece en son katmanı fiziksel bedendir ve diğer katmanlarda oluşan negatif enerjilerin oluşturduğu tahribatlar kişinin fiziksel bedenini de etkilemektedir. Negatif enerjilerin oluşturduğu tahribatı şifalandırmanın tek yolu metafizik arınma seansıdır. Negatif enerjiler tarafından yapılan cin, büyü, musallat, nazar enerjileri, sihir vb. gibi işlemler derin ve profesyonelce yapılan metafizik arındırma seansları ile çözülebilmektedir. Bu enerjiler kişilerin bünyesinde kaldıkça daha çok zarar vermekte ve daha sonraki süreçlerde gelen negatif enerjilerin kalıcı olarak zarar vermesine ortam sağlamaktadır.

Metafizik arınma seansı ciddi ve bütüncül yaklaşım gerektiren bir konudur. Sadece danışanın üzerinde bulunan negatif enerjinin oradan alınması yeterli olmamakta o enerji boyutlarına ait konuya da hakim olmakgerekir. Artı güç, enerji ve yetkinlik olmazsa olmazlardandır. ir. Bu çok derin bir ilim ve tecrübe gerektiren bir olaydır. Sadece derin metafizik ilmine sahip uzman bir metafizikçinin yapabileceği ve iyi bir şekilde izlenmesi gereken bir süreçtir. Ayrıca metafizik arınma sonucu danışan düzenli bioenerji seansları ile desteklenerek sürece devam edilmesi zorunludur. Çünkü uzun süre bu negatif enerjide kalan kişi bir anda kendini toparlayamamakta ve enerjisini dengeleyememektedir. Bu sebeple biz metafizik ve bioenerjiyi iç içe bir bütün olarak uyguluyoruz. Metafizik arınma seanslarımızı Parapsikoloji Akademi bünyesinde Metafizik, parapsikoloji, bioenerji konularında uygulayıcı ve yönetici Cenap Eryılmaz önderliğinde gerçekleştirmekteyiz. 21 yılı aşkın süredir profesyonelce bu ilim alanında yaptığımız çalışmalar ile gelen danışanlarımız yaşadıkları buhrandan kurtularak negatif enerjilerden dolayı bozulan sağlıklarına tekrar kavuşmaktadırlar. Yeni ve huzurlu bir hayata başlayan danışanlarımız artık eski problemlerinden tamamen kurtulmakta; kendilerini huzurlu, mutlu ve güven dolu hissetmektedirler. Metafizik arınma seansları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ezoterizm

ONAYLI KURULUŞLARIMIZ

Global Bioenerji

GLOBAL BİOENERJİ

Global Bioenerji; Bioenerji Seansları, Tıbbi Tedavi Fizyoterapi, Manuel Terapi, Alternatif Tıb Desteği Veren Bir Kurumdur.

Kuantum Bioenerji

KUANTUM BİOENERJİ

Kuantum Bioenerji; Uluslararası Akreditasyon Onaylı Bioenerji Eğitimleri, Bioenerji Seansları, Kişisel Gelişim Alanında Eğitimler ve Sertifikalar Veren Bir Kurumdur.

Parapsikoloji Akademi

PARAPSİKOLOJİ AKADEMİ

Parapsikoloji Akademi: Psişik Yeteneklerin Geliştirilmesi, Bioenerji Eğitimi, Bioenerji Seansları, Metafizik Seanslar, Uluslararası Geçerli Sertifikasyon Programları Veren Bir Kurum.

Şifanın Yeni Adresi

Şifanın Yeni Adresi

Hayattımızda ruhsal, fiziksel, zihinsel ve enerjetik anlamda bir çok sorunlar yaşamaktayız. Hastalıkların sebeplerini çözmek arınma ve şifalanmak adına metafizik bioenerji seansları bugün tüm dünyada sağlık için hastanelerde kullanılan başlıca yöntemler arasında bilinmektedir. Hayatımızda yaşadığımız tüm stres, depresyon, kaygı, korku gibi atlatamadığımız sıkışıklıkları gidermenin ve huzura ulaşmanın yolu ise metafizik bioenerji şifasından ve metafizik arınma seanslarından geçmektedir.

EĞİTİM VE SEANSLAR

BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji eğitimi ile başta kendinize daha sonra çerenizdeki kişilere yardım edebilirsiniz. Bioenerji Eğitimi farkındalık kazanmanız, enerjinizi ve frekansını yükselterek düzelmeniz, negatif saldırılarından arınabilmeniz için günümüzde büyük bir öneme sahiptir.

BİOENERJİ EĞİTİMİ

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

Online Bioenerji Eğitimine, dünyanın neresinde olursanız olun günümüzün zorlu koşullarında evinizden yada bulunduğunuz mekandan rahatlıkla katılarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Metafizik arınma seansı, kişide var olan negatif enerjisel arınmayı sağlamaktadır. Ruhani anlamda yaşanan sıkıntıların oluşturduğu korku, kaygı gibi bir çok problemi ve bu duygulardan kaynaklanan düşünceleri ortadan kaldırmaktadır. Metafizik Arınma seanslarında danışanlarmız hayatlarında yaşadıkları kısır döngülerden, ruhsal sıkıntılardan arınmış ve kurtulmuş olurlar.

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Ezoterizm

Ezoterizm