Nazar

Nazar kelime olarak bakış demektir. Anadolu kültürü başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde nazar inanışı varlığını sürdürmekte ve kem göz ile gelen negatif enerjinin kişiye tesir etmesi anlamına gelmektedir. Nazar etmek kişinin bilerek yada bilmeyerek başka bir insana yada cansız bir nesneye gönderdiği yoğunlaştırılmış enerjidir. Halk arasında kem göz anlamı daha çok bilinse de anadolu ezoterizminde pir yada mürşitin nazar etmesi pozitif anlamda kişiyi yükseltmek anlamında kullanılmıştır. Nazarın temelinde parapsikolojik bir terim olan telekinezi yada diğer adıyla psikokinezi vardır. Telekinezi canlı yada cansız maddeler üzerinde düşünce enerjisinin yoğunlaştırılmasıyla etkiler oluşturabilme gücü demektir.Düşünce dediğimiz şey sadece basit olarak sadece fikirlerin peş peşe zihnimizden geçmesi anlamına gelmez. Her düşüncenin sebep olduğu bir enerji yayılımı vardır. Nazar etmek te söz ile yada bakış ile bu düşünsel enerjinin aktarılması durumudur. Burada bu enerjinin negatif yada pozitif olması bu enerjinin çıkış noktasında kişinin enerji durumu, duygusal-kişisel yapısı etkisi altındadır. Kişilere etki eden kem göz yada negatif anlamı ile nazar etme durumunda kişinin aldığı etki aurasının ne kadar güçlü olduğuna, gelen enerjieri nasıl yönettiğine yada deşarj edebilmesine ve kişinin ruhsal yapısına bağlıdır. Eğer kişinin aurası yeteri kadar güçlü ve temiz değilse gelen negatif enerjilere karşı korumasız olur nazar edilmesi durumunda hemen etkileşim gösterir.Ayrıca bioenerji seviyesi çok büyük önem arzetmektedir.


Kişinin bu enerjileri deşarj edebilmesi için bu konuda deneyimli metafizik ve parapsikoloji gibi enerji alanlarında uzman profesyonelerle çalışması gerekir. Ayrıca kişinin ruhsal yapısıda tekamülü ile ilgili olup almış olduğu ruhsal açılımlar ile kendi ruhsal programıyla yürümesi durumudur ve ömürlük bir süreçtir. Bazı insanlar parapsişik yeteneklerinden dolayı açıktırlar ve nazar enerjisini hemen hissedebilirler. Bu bir avantaj olmak ile beraber eğer eğitim almamışsa bu tam bir dezavantaja dönüşebilir. Nazar boncuğu yüzyıllardır insanlık tarafından kullanılmakta ve bu negatif enerjileri topladığına inanılmaktadır. Her ne kadar bazı maddelerin titreşim frekansları nedeniyle bazı enerjileri toplaması mümkünse de tam olarak nazardan korumaz çünkü enerji bir birikim yapar ve eşiği aştığında faydasından çok zararı olabilir. Ayrıca enerji toplayabilen maddeler düzenli olarak nurani enerji ile temizlenmez ise kendi başına negatif enerjiye maruz bırakan maddelere dönüşebilir. Sonuç olarak nazar etmek batıl bir inanış değil parapsikolojik bir olaydır ve önemsenmediğinde kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

Ezoterizm

ONAYLI KURULUŞLARIMIZ

Global Bioenerji

GLOBAL BİOENERJİ

Global Bioenerji; Bioenerji Seansları, Tıbbi Tedavi Fizyoterapi, Manuel Terapi, Alternatif Tıb Desteği Veren Bir Kurumdur.

Kuantum Bioenerji

KUANTUM BİOENERJİ

Kuantum Bioenerji; Uluslararası Akreditasyon Onaylı Bioenerji Eğitimleri, Bioenerji Seansları, Kişisel Gelişim Alanında Eğitimler ve Sertifikalar Veren Bir Kurumdur.

Parapsikoloji Akademi

PARAPSİKOLOJİ AKADEMİ

Parapsikoloji Akademi: Psişik Yeteneklerin Geliştirilmesi, Bioenerji Eğitimi, Bioenerji Seansları, Metafizik Seanslar, Uluslararası Geçerli Sertifikasyon Programları Veren Bir Kurum.

Şifanın Yeni Adresi

Şifanın Yeni Adresi

Hayattımızda ruhsal, fiziksel, zihinsel ve enerjetik anlamda bir çok sorunlar yaşamaktayız. Hastalıkların sebeplerini çözmek arınma ve şifalanmak adına metafizik bioenerji seansları bugün tüm dünyada sağlık için hastanelerde kullanılan başlıca yöntemler arasında bilinmektedir. Hayatımızda yaşadığımız tüm stres, depresyon, kaygı, korku gibi atlatamadığımız sıkışıklıkları gidermenin ve huzura ulaşmanın yolu ise metafizik bioenerji şifasından ve metafizik arınma seanslarından geçmektedir.

EĞİTİM VE SEANSLAR

BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji eğitimi ile başta kendinize daha sonra çerenizdeki kişilere yardım edebilirsiniz. Bioenerji Eğitimi farkındalık kazanmanız, enerjinizi ve frekansını yükselterek düzelmeniz, negatif saldırılarından arınabilmeniz için günümüzde büyük bir öneme sahiptir.

BİOENERJİ EĞİTİMİ

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

Online Bioenerji Eğitimine, dünyanın neresinde olursanız olun günümüzün zorlu koşullarında evinizden yada bulunduğunuz mekandan rahatlıkla katılarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Metafizik arınma seansı, kişide var olan negatif enerjisel arınmayı sağlamaktadır. Ruhani anlamda yaşanan sıkıntıların oluşturduğu korku, kaygı gibi bir çok problemi ve bu duygulardan kaynaklanan düşünceleri ortadan kaldırmaktadır. Metafizik Arınma seanslarında danışanlarmız hayatlarında yaşadıkları kısır döngülerden, ruhsal sıkıntılardan arınmış ve kurtulmuş olurlar.

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Ezoterizm

Ezoterizm