Online Bioenerji Eğitimi

Bioenerji eğitimleri online olarak verilebilmektedir. Bioenerji kuantum düzeyinde gerçekleşen bir olaydır. Dolayısıyla kuantum dünyasında mesafelerin hiçbir önemi yoktur. Enerji, aralarda şehirler hatta ülkeler olsa bile ulaşmaktadır. Işık hızından daha hızlı olan düşünce enerjisi için mesafe önemsizdir; aksi takdirde olan düşüncelerin bilimsel hiçbir dayanağı yoktur. Nasıl ki telefonla birisini aradığınızda arada uzun mesafeler olsa bile iletişime geçebilmekteyseniz bioenerji de bundan çok daha hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Bioenerji frekanslar ile alakalı bir durumdur; dolayısıyla frekans her mesafede ve zaman aralığında ulaşabilmektedir.

Online bioenerji eğitimlerimizi görüntülü olarak gerçekleştirmekteyiz. Detaylı ve bütüncül yaklaşımlarla kişiye özel yapılan bioenerji eğitimlerimize online sistemimiz sayesinde istediğiniz yerden katılabilmektesiniz. Online bioenerji eğitimlerimiz sonucu edineceğiniz bioenerji sertifikamız üniversite onaylı ve 196 ülkede geçerlidir. Online bioenerji eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ezoterizm

ONAYLI KURULUŞLARIMIZ

Global Bioenerji

GLOBAL BİOENERJİ

Global Bioenerji; Bioenerji Seansları, Tıbbi Tedavi Fizyoterapi, Manuel Terapi, Alternatif Tıb Desteği Veren Bir Kurumdur.

Kuantum Bioenerji

KUANTUM BİOENERJİ

Kuantum Bioenerji; Uluslararası Akreditasyon Onaylı Bioenerji Eğitimleri, Bioenerji Seansları, Kişisel Gelişim Alanında Eğitimler ve Sertifikalar Veren Bir Kurumdur.

Parapsikoloji Akademi

PARAPSİKOLOJİ AKADEMİ

Parapsikoloji Akademi: Psişik Yeteneklerin Geliştirilmesi, Bioenerji Eğitimi, Bioenerji Seansları, Metafizik Seanslar, Uluslararası Geçerli Sertifikasyon Programları Veren Bir Kurum.

Şifanın Yeni Adresi

Şifanın Yeni Adresi

Hayattımızda ruhsal, fiziksel, zihinsel ve enerjetik anlamda bir çok sorunlar yaşamaktayız. Hastalıkların sebeplerini çözmek arınma ve şifalanmak adına metafizik bioenerji seansları bugün tüm dünyada sağlık için hastanelerde kullanılan başlıca yöntemler arasında bilinmektedir. Hayatımızda yaşadığımız tüm stres, depresyon, kaygı, korku gibi atlatamadığımız sıkışıklıkları gidermenin ve huzura ulaşmanın yolu ise metafizik bioenerji şifasından ve metafizik arınma seanslarından geçmektedir.

EĞİTİM VE SEANSLAR

BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji eğitimi ile başta kendinize daha sonra çerenizdeki kişilere yardım edebilirsiniz. Bioenerji Eğitimi farkındalık kazanmanız, enerjinizi ve frekansını yükselterek düzelmeniz, negatif saldırılarından arınabilmeniz için günümüzde büyük bir öneme sahiptir.

BİOENERJİ EĞİTİMİ

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

Online Bioenerji Eğitimine, dünyanın neresinde olursanız olun günümüzün zorlu koşullarında evinizden yada bulunduğunuz mekandan rahatlıkla katılarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Metafizik arınma seansı, kişide var olan negatif enerjisel arınmayı sağlamaktadır. Ruhani anlamda yaşanan sıkıntıların oluşturduğu korku, kaygı gibi bir çok problemi ve bu duygulardan kaynaklanan düşünceleri ortadan kaldırmaktadır. Metafizik Arınma seanslarında danışanlarmız hayatlarında yaşadıkları kısır döngülerden, ruhsal sıkıntılardan arınmış ve kurtulmuş olurlar.

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Ezoterizm

Ezoterizm