Parapsikoloji

Günlük yaşamınızda mutlaka çevrenizde gördüğü rüyaları çıkan kişilere rastlamış yada duymuşsunuzdur. Gördüğünüz bir rüyayı unutamayıp yakın bir tarihte zuhur bulduğuna şahit olmuşsunuzdur. Ya da birisini düşündüğünüz anda telefonla size ulaşmış veyahut kısa bir süre sonra sokakta karşılaşmış olabilirsinizdir. Çevrenizde nazarı dokunan bazı insanlar olabilir ve bu kişiler sadece görüp yorum yaptıkları olgular ile ilgili olumsuz sonuçları kısa sürede görebilirsiniz. Bu ve bunun gibi bir çok olay Parapsikoloji biliminin inceleme alanıdır ve uzun yıllardan beri hem bilim dünyasında hem de birçok devletin askeri-yönetim kanalında çalışmalar yürütülmektedir. Parapsikoloji duyular dışı algılama, psişik yetenekler ve paranormal olaylar gibi konuları inceleyen bilim dalıdır. Metafiziksel olguların bilimsel ve disiplinli bir şekilde incelenmesidir. Metafizik bir felsefi arayıştır ve varlık bilimini inceler; bu yüzden tarihi aslında insanlık tarihi ile aynıdır. Parapsikoloji ise metafiziği disiplinli bir şekilde inceler ve çalışmalar yapar. Metafizik çalışma Parapsikolojinin konusudur bu yüzden filozofluk kısmının çok ötesinde bir disiplin, çalışma ve ilim gerektirir. Parapsikoloji merkezleri bu düsturda çalışır ve dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösterir.


Yakın tarihte parapsikoloji bir bilim mi yoksa bilim üstü mü tartışmaları olsa da bu konuda çalışma yapmış insanların çoğu bilim adamıdır ve bilimselliğini kanıtlamak için çaba göstermişlerdir. Parasikoloji terimini ilk kullanan Alman psikolog Max Dessoir'dir ve Joseph B. Rhine tarafından benimsenerek uzun yıllar deneysel birçok çalışmalar yapılmıştır. Yakın tarihte Avrupa'da Parapsikolojinin temelleri 1882 yılında Londra’da Psişik Araştırmalar Derneği ile atıldı .(İngilizce kısaltılmışı SPR: Society for Psychical Research). Çok daha önceleri hatta antik çağlarda bile çok yoğun çalışmalar yapılmak ile birlikte o dönemde dünya genelinde olan olaylara bakıldığında derneğin kurulma tarihi çok manidardır. Dünya bu bilime önem vermiş ve ülkeler bu alanda bir yarışa girmişlerdir. Özellikle 2. dünya savaşı ve sonrasında ülkeler arasında olan bu yarış gündeme gelmiş yani farkedilmiştir. 1885'te İngiliz SPR'yi örnek alan ABD'de psikolog William James önderliğinde Amerikan Psişik Araştırmalar Derneği kuruldu. Bu dernekleri örnek alan birçok ülke Psişik araştırmalar ile ilgili dernekler kurmaya başladılar. Resmi olarak dernek kurulan ülkelerden bazıları Avusturya, Rusya, İspanya, Portekiz, Hollanda, Belçika, İsviçre, Yunanistan, Polonya, İzlanda, Japonya, Meksika, Kanada, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika Cumhuriyeti, Hindistan, Çin ve Arjantin'dir.


Bilim dünyasında parapsikoloji bir bilim mi değil mi tartışmaları sürdüğü sıralarda psişik araştırmalarla ilgilenen ülkeler bu çalışmalarını artık gizli bir şekilde yapmaya başladılar. Dünyada istihbarat birimlerinde, askeri yönetim birimlerinde hatta toplumu yönetmek ve yönlendirmek üzere birçok birimde parapsikolojik çalışmalar yapılmaktadır. Diğer yandan dünyadaki birçok üniversitede kürsü kurulmuştur ve bu alanda hala bilimsel çalışmalar yapılmaktadır. Ülkemizde Bioenerji var mı işe yarıyor mu gibi tartışmaların sürdüğü bu zamanda diğer ülkelerin yıllar önce disiplinli bir şekilde çalışmalar yaparak bu alanda ilerlemesi çok acı bir tablodur. Parapsikolojiyi bilmeyen bir toplum yenilmeye mahkumdur. Hem kendini, hem dünyayı ve metafiziksel alemi anlamanın tek yolu parapsikolojidir. işte tam bu yüzden ülkeler parapsikolojik çalışmalarını gizli tutmuşlar ve bu alandaki yarışı perde arkasından sürdürmeye devam etmişlerdir. Son yıllara kadar bu alanın çok gerisinde kalmış ülkemizde Parapsikolog Grandmasterı Cenap Eryılmaz tüm dünyada geçerli ve kendi oluşturduğu ekol ile hem Türkiye'nin Hem de dünyanın en etkin parasikoloji ekolünü kurmuştur. Yıllardır bu alanda çalışmalar yapan Grandmaster Cenap Eryılmaz ve kendi yetiştirdiği psişik ekibi ile birlikte tüm ruhsal ve fiziksel şikayetlerinize Parasikolojik bir disiplin ile çözüm getirmektedir. Metafizik temizlik, Bioenerji, bilinçaltı seansları, ve psişik yetiştirme programları ile bu alanda en etkili parapsikoloktur. Özellikle psişik insanları yetiştirmek ve bu psişik yetenekleri geliştirmek çok zor ve dikkat isteyen bir süreçtir. Grandmaster Cenap Eryılmaz bu alanda kendi ekolü ile psişik yeteneklerin geliştirilmesi üzerine çalışmalar yapmaktadır. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Ezoterizm

ONAYLI KURULUŞLARIMIZ

Global Bioenerji

GLOBAL BİOENERJİ

Global Bioenerji; Bioenerji Seansları, Tıbbi Tedavi Fizyoterapi, Manuel Terapi, Alternatif Tıb Desteği Veren Bir Kurumdur.

Kuantum Bioenerji

KUANTUM BİOENERJİ

Kuantum Bioenerji; Uluslararası Akreditasyon Onaylı Bioenerji Eğitimleri, Bioenerji Seansları, Kişisel Gelişim Alanında Eğitimler ve Sertifikalar Veren Bir Kurumdur.

Parapsikoloji Akademi

PARAPSİKOLOJİ AKADEMİ

Parapsikoloji Akademi: Psişik Yeteneklerin Geliştirilmesi, Bioenerji Eğitimi, Bioenerji Seansları, Metafizik Seanslar, Uluslararası Geçerli Sertifikasyon Programları Veren Bir Kurum.

Şifanın Yeni Adresi

Şifanın Yeni Adresi

Hayattımızda ruhsal, fiziksel, zihinsel ve enerjetik anlamda bir çok sorunlar yaşamaktayız. Hastalıkların sebeplerini çözmek arınma ve şifalanmak adına metafizik bioenerji seansları bugün tüm dünyada sağlık için hastanelerde kullanılan başlıca yöntemler arasında bilinmektedir. Hayatımızda yaşadığımız tüm stres, depresyon, kaygı, korku gibi atlatamadığımız sıkışıklıkları gidermenin ve huzura ulaşmanın yolu ise metafizik bioenerji şifasından ve metafizik arınma seanslarından geçmektedir.

EĞİTİM VE SEANSLAR

BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji eğitimi ile başta kendinize daha sonra çerenizdeki kişilere yardım edebilirsiniz. Bioenerji Eğitimi farkındalık kazanmanız, enerjinizi ve frekansını yükselterek düzelmeniz, negatif saldırılarından arınabilmeniz için günümüzde büyük bir öneme sahiptir.

BİOENERJİ EĞİTİMİ

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

Online Bioenerji Eğitimine, dünyanın neresinde olursanız olun günümüzün zorlu koşullarında evinizden yada bulunduğunuz mekandan rahatlıkla katılarak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

ONLİNE BİOENERJİ EĞİTİMİ

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Metafizik arınma seansı, kişide var olan negatif enerjisel arınmayı sağlamaktadır. Ruhani anlamda yaşanan sıkıntıların oluşturduğu korku, kaygı gibi bir çok problemi ve bu duygulardan kaynaklanan düşünceleri ortadan kaldırmaktadır. Metafizik Arınma seanslarında danışanlarmız hayatlarında yaşadıkları kısır döngülerden, ruhsal sıkıntılardan arınmış ve kurtulmuş olurlar.

METAFİZİK ARINMA SEANSI

Ezoterizm

Ezoterizm